Systemy alarmowe (SSWiN)

       Nasza firma zajmuje się montażem nowoczesnych systemów alarmowych w technologii przewodowej oraz bezprzewodowej o rozbudowanej funkcjonalności. Ich zaletą jest niezawodność i prostota obsługi zarówno lokalnej jak i zdalnej. W zależności od charakteru i przeznaczenia obiektu oraz preferencji inwestora, nasze instalacje wykonujemy z użyciem dostosowanych komponentów renomowanych producentów, spełniających stawiane wymogi.

       Systemy monitoringu wizyjnego (CCTV)

       Montowane przez nas systemy monitoringu wizyjnego są doskonałym uzupełnieniem oferowanej gamy zabezpieczeń. Mogą one również pełnić funkcję informacyjną przy, czym bardzo istotną cechą jest możliwość stałego podglądu obrazu w czasie rzeczywistym z dowolnego punktu na ziemi, gdzie jedynym warunkiem jest posiadanie łącza internetowego o odpowiedniej przepustowości. W praktyce oznacza to, że smartphone, tablet czy komputer PC z dostępem do sieci może stanowić skuteczne narzędzie do podglądu obrazu na odległość. Niezależnie od tego gdzie jesteś, widzisz co dzieje się w ważnych dla Ciebie miejscach.

      Kontrola dostępu (ACC)

       Instalujemy także systemy kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy w oparciu o sprawdzony sprzęt i oprogramowanie firmy ROGER. Realizujemy integrację z systemami alarmowymi oraz monitoringu wizyjnego.

       Ochrona przeciwpożarowa (SSP)

       Techniczne zabezpieczenie budynków w zakresie ochrony przeciwpożarowej realizujemy poprzez:
- rozszerzenie systemu alarmowego (prywatne posesje) o dodatkowe komponenty i funkcjonalność,
- instalację dedykowanych systemów alarmowania pożarowego (obiekty przemysłowe, handlowe, biurowce, budynki użyteczności publicznej itp.).

       Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, prosimy o kontakt.